Polityka Prywatności: nie gromadzimy indywidualnych danych osobowych, korzystamy z plików cookie. Zobacz więcej | OK, ukryj komunikat
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > opłata klimatyczna > Międzyzdroje

Międzyzdroje - opłata klimatyczna

Międzyzdroje, gmina Międzyzdroje. Pobierana jest opłata miejscowa. Poniżej obowiązujące stawki oraz kalkulator.

(2,00 zł/dzień):


Informacje dodatkowe:
W 2018 roku wysokość opłaty pozostaje bez zmian.
Brak zniżek dla dzieci i młodzieży.

Krótki link do tej strony:

Ważne informacje

 1. W żadnej gminie nie pobiera się opłaty klimatycznej od:
  • osób przebywających w szpitalach,
  • osób niewidomych i ich przewodników,
  • podatników podatku od nieruchomości z tytułu posiadania domów letniskowych położonych w miejscowości, w której pobiera się opłatę miejscową albo uzdrowiskową,
  • zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej,
  • dyplomatów z innych krajów (w pewnych sytuacjach).
 2. Jeśli przy stawkach nie ma informacji o jakichś zniżkach (np. dla emerytów, niepełnosprawnych czy poza sezonem) to znaczy, że takich nie ma. Zawsze zamieszczamy informacje o wszystkich istniejących ulgach.
 3. Staramy się by dane były aktualne: wszystkie dane aktualizowaliśmy w grudniu 2017 roku, mamy więc większość stawek na 2018 rok. Nie możemy jednak zagwarantować, że podane dane będą poprawne i uprzedzamy, że z różnych powodów mogą się w rzeczywistości różnić. Nie ponosimy odpowiedzialności za skutki wykorzystania obliczeń naszego kalkulatora. W przypadku znalezienia błędu prosimy o komentarz.
 4. Używając kalkulatora akceptujesz regulamin serwisu www.psur.pl.

Komentarze - forum

Małgosia (27-05-2015, 9:33)

Czyli w Międzyzdrojach za niemowlę do 1 roku życia również należy opłacić taksę klimatyczną?

Piotr Surowiecki (27-05-2015, 18:28)

Tak, nie ma żadnych zniżek dla dzieci czy młodzieży. Nam zdarzało się płacić opłatę klimatyczną nawet od 2-miesięcznego dziecka - co prawda w innej miejscowości, ale tam też nie było zniżek.

Elz (24-08-2015, 21:29)

Osoba niepełnosprawna na stałe stopień umiarkowany

eliza (07-02-2017, 13:33)

WSTYD!!!! klimatyczne od dzieci...nie moge zrozumieć takiej pazerności miasta.Jeszcze mało???Ponadto niech miasto zacznie eliminować opalane węglem i drewnem domy wynajmujące turystom kwatery a także trucicieli palących resztki roslinne na terenie miasta, ze szczególnym egzekwowaniem tego na terenach leśnych lub przyleśnych, gdzie wiosną staje sie to strasznym brudnym problemem.Jesli chcemy aby turyści opłacali klimatyczne należy też coś wiarygodnego robic w tym kierunku!!Cała Polska walczy ze smogiem, ludzie - turyści chcą choc tutaj oddychać względnie czystym powietrzem- zastanówcie sie rzadzący tym miastem i zacznijcie konsekwentnie likwidować poprzez energiczne zakazy i kary trucicieli powietrza na terenie miasta Międzyzdroje!! Jeśli ktos czerpie zyski z wynajmu powinien opalać swój dom/ciepłą wodę ekologicznie- gaz, prąd, a nie jak obecnie węglem lub drewnem.Jeśli to opanujecie-wtedy pobieranie opłaty klimatycznej bedzie miało sens i stanie sie wiarygodne.Obecnie jest totalnym absurdem!!!Do roboty!!!!

elektroniczny (28-02-2017, 13:02)

Smog to dopiero będzie w sezonie, jak zaczniecie robić grille na waszych polach namiotowych :DZobacz też

<< Opłata klimatyczna - lista miejscowości

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 9615794