Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz z nich zrezygnować poprzez odpowiednie ustawienia swojej przeglądarki (więcej). Zamknij
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > wiadomości > Atlas samochodowy Polski w Biedronce (2016)

Atlas samochodowy Polski w Biedronce (2016)

Katarzyna Surowiecka | ostatnia aktualizacja: 13-06-2016, 9:21 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

Od 13 czerwca 2016 będzie dostępne w Biedronce nowe wydanie popularnego atlasu samochodowego Polski wydawnictwa Demart. Od kilku już lat pojawia się on na początku wakacji i zachęca do zakupu przede wszystkim ceną - 9,99 zł. W tej cenie otrzymujemy aktualny atlas, w ładnym i praktycznym wydaniu, a przede wszystkim z bardzo dobrymi mapami (np. rzeczywiste kształty miejscowości zamiast sygnaturek). Atlas jest w skali 1:300 000, w sam raz na tego rodzaju publikacje.

Dodatkowo a atlasie znajdują się poglądowe mapy Polski w skali 1 : 750 000. Naszym zdaniem to świetny dodatek, bo taka mapa Polski bardzo się przydaje przy planowaniu trasy.

Oto oferta ze strony biedronka.pl:
Fragment gazetki reklamowej nt. atlasów - Polski i Europy
Jak widać dostępny będzie także atlas Europy w skali 1:1 500 000. Warto pamiętać, że przy takiej skali mapy nie mogą być bardzo dokładne, ale inaczej trudno byłoby zmieścić całą Europę w jednym poręcznym atlasie.

W tym roku po raz pierwszy pojawiły się także przewodniki.
Fragment gazetki reklamowej nt. przewodników: Tatry, Mazury, Bałtyk i cała Polska
Zostały one przygotowane na bazie popularnej serii przewodników Polska Niezwykła, które uważamy za bardzo dobre. Treść jest zatem godna polecenia, są mapy i plany miast, ale te wydania z Biedronki to niewielka książeczka, niebyt wygodna do czytania. Z drugiej strony - poręczna. Trzeba samemu obejrzeć i zdecydować czy potrzebujemy. Do wyboru są najpopularniejsze regiony: Wybrzeże Bałtyku, Tatry i Beskidy Zachodnie, Mazury i Suwalszczyzna, a także cała Polska.

Komentarze - forum

Coyote (13-06-2016, 14:45)

Tak się zastanawiam, kto w dobie smartfonów korzysta jeszcze z papierowych map....

www.psur.pl (13-06-2016, 15:41)

My korzystamy :) Mapy papierowe wciąż mają jeszcze wiele zalet. W porównaniu ze smartfonem to np. większy "ekran".

Coyote (14-06-2016, 12:42)

W sumie... chyba podjadę do tej Biedronki :) Za 2 tyg jedziemy do Ustki z Wrocławia, i z tego co widzę to ilość alternatyw na tej trasie przyprawia o zawrót głowy. Jedna nawigacja kieruje przez Szczecin, druga przez Poznań, trzecia przez Łódź - i bądź tu mądry... także może i taki atlas się przyda przy objazdach i nieplanowanych postojach.

kombat63 (27-06-2016, 16:49)

Zawsze twierdzę że głowa nie jest od noszenia kapelusza ,chyba że komuś słońce szkodzi i mózg nie pracuje jak należy , bateria padnie(np; w smartfonie) i żegnaj gienia atlas jak sama nazwa mówi wszystko. Pozdrawiam globtroter emeryt (komandos)Najnowsze wiadomości

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 6493636