Używamy plików cookie oraz usług Google Analytics (statystyki strony) i Google AdSense (reklamy) co wiąże się z przetwarzaniem pewnych danych. Więcej informacji oraz możliwości zarządzania tutaj. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. AKCEPTUJĘ
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > wiadomości > Wyjątkowy pokaz sztucznych ogni na Wyspie Słodowej we Wrocławiu

Wyjątkowy pokaz sztucznych ogni na Wyspie Słodowej we Wrocławiu

Redakcja psur.pl | ostatnia aktualizacja: 09-09-2011, 10:29 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

Od 8 do 11 września 2011 odbędzie się we Wrocławiu Europejski Kongres Kultury. W ramach tej imprezy zaproszono do Wrocławia Groupe F, czyli światowej sławy tzw. teatr pirotechniczny. Specjalny pokaz ma się odbyć na Wyspie Słodowej w piątek 9 września 2011 o godz. 21:30.

Organizatorzy unikają nazywania tego wydarzenia pokazem fajerwerków, ma to być "symultaniczne widowisko", przygotowane specjalnie na Europejski Kongres Kultury. Inspirowane podobno architekturą tej części Wrocławia ma opowiadać o demokracji, a jego tytuł to "Each one and Everybody".

Liczymy, że obok mglistych przesłań nieco zagubionej sztuki współczesnej, może to być po prostu efektowny i widowiskowy pokaz sztucznych ogni oraz innych środków pirotechnicznych, dźwiękowych itp.

piątek, 9 września 2011, godz. 21:30
Wrocław, Wyspa Słodowa

Zobacz mapkę - miejsca, z których można oglądać pokaz oraz organizację ruchu na okolicznych ulicach.

Zobacz też:
* Strona Groupe F

Komentarze - forum

Grzesiek (09-09-2011, 22:11)

Mam pytanie. Ile poszło pieniędzy na te sztuczne ognie?Najnowsze wiadomości

Zobacz też

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 22088832