Używamy plików cookie oraz usług Google Analytics (statystyki strony) i Google AdSense (reklamy) co wiąże się z przetwarzaniem pewnych danych. Więcej informacji oraz możliwości zarządzania tutaj. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. AKCEPTUJĘ
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > wiadomości > Bilety do warszawskiego ZOO przez Internet

Bilety do warszawskiego ZOO przez Internet

Piotr Surowiecki | ostatnia aktualizacja: 15-05-2012, 8:28 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

Od 11 maja pojawiła się możliwość zakupu biletów do ZOO w Warszawie przez Internet. Każdy kto widział kolejki np. 3 maja tego roku zrozumie jak cenna to możliwość.

Sprzedaż zorganizowana jest za pośrednictwem serwisu KupBilet.pl. Nie korzystaliśmy z tej możliwości, ale z opisu na stronie wynika, że kupując bilet przez Internet trzeba ponieść dodatkowe opłaty: 75 groszy za rezerwację biletu po 18 zł i 50 groszy za bilet po 13 zł.

Z tego co widzimy na stronie bilety nie są wirtualne, więc nie wystarczy np. dowód osobisty przy wejściu, lecz trzeba je jakoś dostarczyć albo wydrukować. I tu niespodzianka: opcja "wydruk własny biletów" kosztuje 1 zł. Wygląda na to, że musimy zapłacić ZOO za wydrukowanie biletów na naszej własnej drukarce! Inne opcje dostawy to drogie i czasochłonne przesyłki kurierskie i pocztowe.

Płatności można realizować zwykłym przelewem lub poprzez serwis dotpay (m.in. karty płatnicze i szybkie przelewy elektroniczne).

Pomysł sprzedaży biletów przez Internet (przy tak wielkich kolejkach!) jest oczywisty i godny pochwały, natomiast mnogość dodatkowych opłat zniechęca i budzi zdziwienie.

Zobacz:
* Sprzedaż biletów do ZOO w Warszawie przez Internet - sklep (uaktualniony link na 2017 rok)
* Nasze wrażenia z pobytu w warszawskim ZOO

Komentarze - forumNajnowsze wiadomości

Zobacz też

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 22084819