Używamy plików cookie oraz usług Google Analytics (statystyki strony) i Google AdSense (reklamy) co wiąże się z przetwarzaniem pewnych danych. Więcej informacji oraz możliwości zarządzania tutaj. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. AKCEPTUJĘ
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > wiadomości > W wakacje na Orlenie można tankować taniej o 10 gr

W wakacje na Orlenie można tankować taniej o 10 gr

Piotr Surowiecki | ostatnia aktualizacja: 02-07-2012, 10:53 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

Orlen wprowadził promocję obniżającą ceny paliw o 10 gr na litrze. Skorzystanie z niej nie jest jednak takie łatwe: po pierwsze dotyczy tylko sobót i niedziel (od północy z piątku na sobotę do północy z niedzieli na poniedziałek), a po drugie wyłącznie w przypadku płatności gotówką. Warto o tym pamiętać, bo jak się zapomnimy i zapłacimy kartą, to przejdzie nam koło nosa ok. 5 zł przy tankowaniu do pełna.

Promocja dotyczy stacji sieci Orlen i Bliska, ale Orlen zastrzega, że może nie obejmować wszystkich stacji (zależy czy na stacji są informacje o promocji).

Ze względu na specyfikę promocji kasjer może łatwo o niej zapomnieć, więc odchodząc od kasy warto sprawdzić czy na paragonie jest taka sama kwota jaką zapłaciliśmy (na paragonie promocja nalicza się automatycznie).

Biorąc pod uwagę, że na wakacje często jeździ się właśnie w zapiątek (weekend), a Orlen ma największą sieć stacji w kraju i często są to jedyne stacje w okolicy, to promocja ta może okazać się bardzo przydatna.

Komentarze - forumNajnowsze wiadomości

Zobacz też

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 22110602