Używamy plików cookie oraz usług Google Analytics (statystyki strony) i Google AdSense (reklamy) co wiąże się z przetwarzaniem pewnych danych. Więcej informacji oraz możliwości zarządzania tutaj. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. AKCEPTUJĘ
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > wiadomości > Nowy most w Brzegu Dolnym (mapa)

Nowy most w Brzegu Dolnym (mapa)

Piotr Surowiecki | ostatnia aktualizacja: 26-10-2013, 10:45 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

28 października 2013 (poniedziałek) ok. godziny 15 zostanie otwarty nowy most na Odrze. Łączy on Brzeg Dolny z terenami na południe od Odry: Miękinią i dalej drogą krajową nr 94.

Wraz z mostem zbudowano oczywiście drogi dojazdowe. Na północy jest to połączenie z drogą wojewódzką nr 341 (w okolicy cmentarza komunalnego w zachodniej części Brzegu Dolnego). Na południu zaś nowa droga kończy się okolicach miejscowości Klęka (ok. 2,5 km od Miękini).

Most będzie miał po jednym pasie ruchu w każdym kierunku, a także chodnik i ścieżkę rowerową. Długość przeprawy wynosi 565 metrów. Do tej pory kursował w tym miejscu prom.

Most zostanie otwarty przez Prezydenta RP ok. godz. 11:30, ale po uroczystości drogowcy będą jeszcze potrzebowali trochę czasu, aby przygotować go już ostatecznie do ruchu, dlatego pierwsi kierowcy zostaną wpuszczeni na nową trasę ok. godz. 15.

Poniżej na fragmencie mapy zaznaczyliśmy nową trasę na czerwono (źródło mapy: UMP). Pod mapą zamieściliśmy linki do wygodnych, interaktywnych wersji map.

Nowy most w Brzegu Dolnym - mapa

Interaktywne mapy (do czasu otwarcia most jest wyszarzony):
* Mapa UMP
* Mapa Targeo

Komentarze - forumNajnowsze wiadomości

Zobacz też

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 22086690