Piotr Surowiecki | ostatnia aktualizacja: 09-05-2020, 21:29 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć
Uwaga! W związku z zarazą Festiwal Światła 2020 został odwołany. Termin edycji 2021 to 9-10 lipca.
*** Informacja archiwalna:
Od 2018 roku nie ma już w Ustce tradycyjnego pokazu fajerwerków, odbywa się za to Grand Lubicz Festiwal Światła, w czasie którego prezentowane są rozmaite pokazy świetlne, przestrzenne czy laserowe, z połączeniem muzyki.
W 2020 roku festiwal odbędzie się 3 i 4 lipca (piątek - sobota). Organizatorzy zapewniają, że "zobaczymy animacje na obiektach architektonicznych, liczne instalacje świetlne, pokaz łączący muzykę i światło".
Zostaną także zorganizowane koncerty zespołów grających muzykę klubową: Brave i Gromee.
Dokładny program (godziny itp.) nie jest jeszcze znany, ale po opublikowaniu go przez organizatora zamieścimy go na naszej stronie.
Kiedy?
* pokazy 3 i 4 lipca 2020 (piątek, sobota)
* koncerty 4 lipca 2020 (sobota)
Gdzie?
Ustka: okolice latarni morskiej, promenada, port.
Za ile?
Nie ma biletów, wstęp wolny.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstu i/lub zdjęć w całości lub fragmentach zabronione.
06 lipiec 2019 to sobota :-)
@anna Oczywiście, dziękujemy za korektę :)
www.festiwalwiatru.columbus.pl
Od ktorej godziny ten pokaz 6 lipca
@Aguska Już uzupełniliśmy :)
Moim zdaniem rezygnacja z normalnego pokazu fajerwerków była poważnym błędem, który nie powinien być popełniony, bo ludzie to lubią. Nie dawajcie sobie wcisnąć tych głupot o fajerwerkach - pokazy nie są codziennie tylko raz na jakiś czas.
Tylko normalne pokazy ;-) Lasery czy cokolwiek innego na tym miejscu sprawi, że zainteresowanie będzie zdecydowanie mniejsze. Nie tędy droga!
Co za bzdura zamienić na laser .Wiem że na pewno tam nie pojadę.