Używamy plików cookie oraz usług Google Analytics (statystyki strony) i Google AdSense (reklamy) co wiąże się z przetwarzaniem pewnych danych. Więcej informacji oraz możliwości zarządzania tutaj. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. AKCEPTUJĘ
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > opłata klimatyczna > Gołdap

Gołdap - opłata klimatyczna

Gołdap, gmina Gołdap. Pobierana jest opłata uzdrowiskowa. Poniżej obowiązujące stawki oraz kalkulator.

(5,40 zł/dzień):


Informacje dodatkowe:
Podana stawka obowiązuje od 1 stycznia 2023, w poprzednich latach była ona niższa.
Jeśli przebywamy w gminie Gołdap, ale nie w samym mieście Gołdap to zamiast opłaty uzdrowiskowej płacimy opłatę miejscową w wysokości 2,80 zł - dotyczy to następujących miejscowości w tej gminie: Babki, Żelazki, Barkowo, Bitkowo, Dunajek, Dunajek Mały, Dzięgiele, Galwiecie, Kołkowo, Główka, Boćwinka, Boćwiński Młyn, Okrasin, Dąbie, Kalniszki, Górne, Regiele, Grabowo, Jabłońskie, Włosty, Rostek, Jany, Osieki, Jeziorki Wielkie, Jeziorki Małe, Gieraliszki, Zielonka, Juchnajcie, Sokoły, Konikowo, Kośmidry, Kowalki, Kozaki, Wrotkowo, Janowo, Jabramowo, Tatary, Łobody, Grygieliszki, Marcinowo, Wronki Wielkie, Błażejewo, Nasuty, Kamionki, Rudzie, Osowo, Pietraszki, Mażucie, Użbale, Pogorzel, Rożyńsk Wielki, Rożyńsk Mały, Nowa Boćwinka, Siedlisko, Skocze, Suczki, Pietrasze, Zatyki, Wilkasy.
Brak zniżek dla dzieci i młodzieży.

Krótki link do tej strony:

Ważne informacje

 1. W żadnej gminie nie pobiera się opłaty klimatycznej od:
  • osób przebywających w szpitalach,
  • osób niewidomych i ich przewodników,
  • podatników podatku od nieruchomości z tytułu posiadania domów letniskowych położonych w miejscowości, w której pobiera się opłatę miejscową albo uzdrowiskową,
  • zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej,
  • dyplomatów z innych krajów (w pewnych sytuacjach).
 2. Opłatę uiszcza się przebywając w tej miejscowości dłużej niż dobę. Płaci się za każdą rozpoczętą dobę pobytu.
 3. Jeśli przy stawkach nie ma informacji o jakichś zniżkach (np. dla emerytów, niepełnosprawnych czy poza sezonem) to znaczy, że takich nie ma. Zawsze zamieszczamy informacje o wszystkich istniejących ulgach.
 4. Staramy się by dane były aktualne: wszystkie podane miejscowości aktualizowaliśmy na 2022 rok. Nie możemy jednak zagwarantować, że dane będą poprawne i uprzedzamy, że z różnych powodów mogą się w rzeczywistości różnić. Nie ponosimy odpowiedzialności za skutki wykorzystania obliczeń naszego kalkulatora. W przypadku znalezienia błędu prosimy o komentarz.
 5. Używając kalkulatora akceptujesz regulamin serwisu www.psur.pl.

Komentarze - forum<< Opłata klimatyczna - lista miejscowości

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 21054019