Używamy plików cookie oraz usług Google Analytics (statystyki strony) i Google AdSense (reklamy) co wiąże się z przetwarzaniem pewnych danych. Więcej informacji oraz możliwości zarządzania tutaj. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. AKCEPTUJĘ
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > opłata klimatyczna > Piecki

Piecki - opłata klimatyczna

Piecki, gmina Piecki. Pobierana jest opłata miejscowa. Poniżej obowiązujące stawki oraz kalkulator.

(3,22 zł/dzień):


Informacje dodatkowe:
Opłata obowiązuje w następujących miejscowościach gminy Piecki: Babięta, Bieńki, Brejdyny, Bobrówko, Nowy Most, Chostka, Cierzpięty, Dłużec, Dobry Lasek, Gant, Goleń, Głogno, Jakubowo, Krawno, Kołowin, Kosowiec, Krutyń, Krutyński Piecek, Lipowo, Ławny Lasek, Mojtyny, Mostek, Machary, Nowe Kiełbonki, Nawiady, Nowy Zyzdrój, Piecki, Piersławek, Prusinowo, Probark Mały, Ostrów Pieckowski, Uklanka, Rosocha, Stare Kiełbonki, Szklarnia, Wólka Prusinowska, Zgon, Zyzdrojowy Piecek, Zyzdrojowa Wola, Zielony Lasek, Żabieniec.
Brak zniżek dla dzieci i młodzieży.

Krótki link do tej strony:

Ważne informacje

 1. W żadnej gminie nie pobiera się opłaty klimatycznej od:
  • osób przebywających w szpitalach,
  • osób niewidomych i ich przewodników,
  • podatników podatku od nieruchomości z tytułu posiadania domów letniskowych położonych w miejscowości, w której pobiera się opłatę miejscową albo uzdrowiskową,
  • zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej,
  • dyplomatów z innych krajów (w pewnych sytuacjach).
 2. Opłatę uiszcza się przebywając w tej miejscowości dłużej niż dobę. Płaci się za każdą rozpoczętą dobę pobytu.
 3. Jeśli przy stawkach nie ma informacji o jakichś zniżkach (np. dla emerytów, niepełnosprawnych czy poza sezonem) to znaczy, że takich nie ma. Zawsze zamieszczamy informacje o wszystkich istniejących ulgach.
 4. Staramy się by dane były aktualne: wszystkie podane miejscowości aktualizowaliśmy na 2024 rok. Nie możemy jednak zagwarantować, że dane będą poprawne i uprzedzamy, że z różnych powodów mogą się w rzeczywistości różnić. Nie ponosimy odpowiedzialności za skutki wykorzystania obliczeń naszego kalkulatora. W przypadku znalezienia błędu prosimy o komentarz.
 5. Używając kalkulatora akceptujesz regulamin serwisu www.psur.pl.

Komentarze - forum<< Opłata klimatyczna - lista miejscowości

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 21547381