Używamy plików cookie oraz usług Google Analytics (statystyki strony) i Google AdSense (reklamy) co wiąże się z przetwarzaniem pewnych danych. Więcej informacji oraz możliwości zarządzania tutaj. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. AKCEPTUJĘ
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > wiadomości > Atlas Samochodowy Polski w Biedronce (2014)

Atlas Samochodowy Polski w Biedronce (2014)

Piotr Surowiecki | ostatnia aktualizacja: 14-06-2014, 16:47 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

Okładka atlasuW sklepach "Biedronka", w czerwcu 2014, pojawił się atlas samochodowy Polski wydany przez wydawnictwo Demart. Zwraca uwagę przede wszystkim jego atrakcyjna cena - 9,99 zł.

Jest to już kolejna edycja tego atlasu, tym razem na 2014 rok. Kupiliśmy to wydanie, mieliśmy także poprzednie i musimy uczciwie stwierdzić, że jest to naprawdę dobry atlas (zobacz naszą szczegółową recenzję jednego z poprzednich wydań).

Atlas zawiera:

1. Szczegółowe mapy Polski w skali 1:300 000 (na zdj. poniżej, znane m.in. z serii "Polska Niezwykła"). Są to dobre i szczegółowe mapy turystyczno-samochodowe. Z ciekawostek: na autostradach i drogach ekspresowych naniesiono nazwy węzłów oraz MOP-y (czyli Miejsca Obsługi Podróżnych - parking z toaletą itp.).

Wnętrze atlasu2. Nawigator autostradowy, czyli schematy autostrad i dróg ekspresowych z węzłami, wiaduktami, bramkami itp.

3. Mapę Europy w skali 1:3 400 000. Ta skala powoduje, że jest to mapa bardzo poglądowa, bez szczegółów.

4. Indeks miejscowości do mapy Polski.

Atlas zawiera nie tylko obecnie otwarte odcinki dróg, ale także inwestycje będące w budowie bądź projektowane, więc nie straci szybko swojej aktualności.

Podobny atlas oferowany był w Biedronce również w ubiegłych latach.

Jeśli zatem ktoś planuje zakup atlasu samochodowego Polski to jest to świetna okazja by zaopatrzyć się w bardzo dobry atlas po niezwykle atrakcyjnej cenie.

Zobacz:
* Nasza recenzja wydania tego atlasu z roku 2011

Komentarze - forumNajnowsze wiadomości

Zobacz też

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 22087205