Polityka Prywatności: nie gromadzimy indywidualnych danych osobowych, korzystamy z plików cookie. Zobacz więcej | OK, ukryj komunikat
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > wiadomości > Dąbki: Bieg Uzdrowiskowy 2016 - dla dorosłych i dzieci

Dąbki: Bieg Uzdrowiskowy 2016 - dla dorosłych i dzieci

Piotr Surowiecki | ostatnia aktualizacja: 03-07-2016, 18:10 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

W niedzielę 31 lipca odbędzie się III edycja Nadmorskiego Biegu Uzdrowiskowego w Dąbkach. Przypominamy, że Dąbki to uzdrowisko nad Bałtykiem, położone niedaleko Koszalina i Darłowa.

Główny bieg odbywa się na dystansie 10 kilometrów, a rozpocznie się o godzinie 12:00. Bieg jest wspólny, ale w jego ramach będą dodatkowo prowadzone różne klasyfikacje według wieku i płci, a nawet miejsca zamieszkania.

Dla dzieci i młodzieży będą organizowane osobne biegi, na krótszych dystansach. Kategorii jest wiele, od maluchów do lat 7 (na 150 m), przez np. bieg na dystansie 300 m dla roczników 2007-2009 (dziewczęta i chłopcy osobno), aż do biegu na 1100 m dla roczników 2001-2002.

Dodatkowo w planach jest jeszcze Bieg zaRADNYCH i odWAŻNYCH, w którym biorą udział jedynie osoby zaproszone przez organizatora, czego łatwo się domyślić z nazwy biegu.

Trasa biegu obejmuje głównie ulicę Dąbkowicką (droga do Dąbkowic między morzem a Jeziorem Bukowo), a także ulice Wydmową, Morską i Handlową, które w dużej części są bardziej deptakami. Patrząc na trasę wydaje się nam, że nie powinno być utrudnień w ruchu, choć pewnie mogą się pojawić chwilowe problemy z dojazdem do niektórych posesji.

Po ukończeniu zawodów planowany jest Nadmorski Wieczór Kabaretowy, w czasie którego wystąpią: Kabaret Zachodni, Kabaret Chyba i Kabaret Weźrzesz. Początek od godziny 19:00, wstęp wolny.

Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie biegu.

Komentarze - forumNajnowsze wiadomości

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 14865882