Używamy plików cookie oraz usług Google Analytics (statystyki strony) i Google AdSense (reklamy) co wiąże się z przetwarzaniem pewnych danych. Więcej informacji oraz możliwości zarządzania tutaj. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. AKCEPTUJĘ
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > wiadomości > Gmina Sztutowo - 3. miejsce w rankingu opłaty klimatycznej 2024

Gmina Sztutowo - 3. miejsce w rankingu opłaty klimatycznej 2024

Piotr Surowiecki | ostatnia aktualizacja: 19-05-2024, 15:33 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

Gmina Sztutowo - czyli przede wszystkim Kąty Rybackie oraz sama miejscowość Sztutowo - zajmuje 3. miejsce w naszym rankingu i zdobywa odznakę "Gmina z niską opłatą klimatyczną 2024".
Mapa[mapka: (c) autorzy OpenStreetMap, licencja]

Sztutowo i Kąty Rybackie to piękne, szerokie plaże, do których idziemy przez sosnowy las na wydmach. A Bałtyk to nie jest ich jedyna atrakcja, w Sztutowie jest np. jeszcze kolejka wąskotorowa, a Kąty Rybackie leżą także nad Zalewem Wiślanym i jest tam port.
Port w Kątach Rybackich[zdjęcie: Port w Kątach Rybackich]

To pięknie położone i ciekawe miejscowości, w sam raz na urlop nad morzem, a jeśli zerkną Państwo w nasz ranking to okaże się, że na opłacie klimatycznej można tam zaoszczędzić kilkaset złotych w porównaniu z niektórymi miejscowościami uzdrowiskowymi.
Plaża w Sztutowie[zdjęcie: Plaża w Sztutowie]

Szczegółowy opis Sztutowa oraz sporo zdjęć można znaleźć w naszym artykule Gdzie nad morze? Sztutowo.

Komentarze - forumZobacz też

psur.pl - Wycieczki po Polsce
Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 22980592