Używamy plików cookie oraz usług Google Analytics (statystyki strony) i Google AdSense (reklamy) co wiąże się z przetwarzaniem pewnych danych. Więcej informacji oraz możliwości zarządzania tutaj. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. AKCEPTUJĘ
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > blog > Nasza propozycja: odczytywanie informacji drogowych przez NaviExpert

Nasza propozycja: odczytywanie informacji drogowych przez NaviExpert

Piotr Surowiecki | ostatnia aktualizacja: 28-10-2019, 21:37 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

Na naszym profilu Facebook'owym skierowaliśmy propozycję odnośnie ulepszenia nawigacji NaviExpert, z której chętnie i często korzystamy. Poniżej przytaczamy ją w całości.

Droga ekipo NaviExpert!

Jest w Waszej nawigacji bardzo przydatna funkcja "Informacje drogowe", która wyświetla wiadomości z najbliższej okolicy na temat bieżących utrudnień, np. wypadków.
Widok panelu informacji drogowych w NaviExpert
Funkcja ta jest jednak głęboko zaszyta w menu i zupełnie nie da się z niej korzystać w czasie jazdy. Mamy propozycję: zrobić opcjonalną możliwość odczytywania nowych wiadomości drogowych z okolicy. To byłoby świetne, gdyby jadąc np. autostradą A4 usłyszeć nagle od NE: "Kolizja na A4 na trasie Legnica - Wrocław pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice. Możliwe utrudnienia w ruchu".

Bardzo praktyczne! Jednocześnie nie czyni wcale nawigacji bardziej skomplikowaną, nie zaśmieca ekranu itp. Zachęcamy, aby to rozważyć!

Pozdrawiamy,
Redakcja psur.pl

Komentarze - forumPozostałe wpisy na blogu

Zobacz też

psur.pl - Wycieczki po Polsce
Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 22966791