Używamy plików cookie oraz usług Google Analytics (statystyki strony) i Google AdSense (reklamy) co wiąże się z przetwarzaniem pewnych danych. Więcej informacji oraz możliwości zarządzania tutaj. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. AKCEPTUJĘ
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > wiadomości > 24 lipca 2021 - b. duży ruch na drogach nad morze

24 lipca 2021 - b. duży ruch na drogach nad morze

Piotr Surowiecki | ostatnia aktualizacja: 24-07-2021, 11:41 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

W sobotę 24 lipca 2021 zgodnie z przewidywaniami ruch na drogach prowadzących nad morze jest bardzo duży. Już od rana w newralgicznych miejscach tworzą się korki.

Trzeba wybrać:

* Można jechać normalnie, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość.

* Pojechać bocznymi drogami, wybrać trasy alternatywne (ale do tego trzeba się dobrze przygotować, żeby nie pobłądzić; tu trochę takich skrótów).

* Można wyposażyć się w nawigację, która dobrze omija korki (np. NaviExpert, tu więcej o niej) - ale to czasem oznacza jazdę bocznymi drogami, trzeba to lubić.

* Można przeczekać korki i wyjechać nad morze później, po południu, aby przyjechać na wieczór.

Jeśli chodzi o powroty tłok będzie większy popołudniu, więc gdy ktoś nie jest gotowy na stanie w korkach to albo musi przygotować się na trasy alternatywne albo wyjechać wcześnie rano.

Więcej o drogach alternatywnych, o miejscach gdzie tworzą się korki itp. w naszym artykule "Którędy nad morze?".

Problemy na S3

Koło Szczecina wypadek, zderzyły się samochody i zablokowana jest droga w stronę Świnoujścia. Drogowcy podają, że będzie tak do 12. Aktualną sytuację można sprawdzać na tutaj.

Protest we Władysławowie
24 lipca we Władysławowie będzie miał miejsce protest, który może powodować dodatkowe utrudnienia w drodze do Helu. Szczegóły tutaj

Komentarze - forumNajnowsze wiadomości

Zobacz też

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 21544646