Używamy plików cookie oraz usług Google Analytics (statystyki strony) i Google AdSense (reklamy) co wiąże się z przetwarzaniem pewnych danych. Więcej informacji oraz możliwości zarządzania tutaj. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki lub opuść stronę. AKCEPTUJĘ
psur.pl - Wycieczki po Polsce
strona główna > wiadomości > Nowy most w Darłowie (mapa)

Nowy most w Darłowie (mapa)

Piotr Surowiecki | ostatnia aktualizacja: 30-06-2014, 13:06 | Copyright (c) psur.pl | Zakaz kopiowania tekstu i/lub zdjęć

Pod koniec czerwca 2014 roku, tuż przed rozpoczęciem wakacji, oddano w Darłowie nowy most nad rzeką Wieprzą, który znacznie ułatwi przejazd przez Darłowo. Przynajmniej częściowo będzie można ominąć centrum tego miasta. Most stanowi część przyszłej obwodnicy Darłowa w ciągu drogi wojewódzkiej nr 203 (Koszalin - Dąbki - Darłowo - Ustka).

Nowy most znajduje się między Darłowem a Darłówkiem - poniżej zamieszczamy plan.

Chociaż fragment obwodnicy od strony Koszalina i Dąbek nie jest jeszcze gotowy, to można już przejechać przez Darłowo wykorzystując nowy most i istniejące drogi. Wspominając korki jakie widzieliśmy w sezonie w poprzednich latach wydaje się nam, że korzystanie z nowej trasy zdecydowanie się opłaci.

Jeśli do Darłowa wjeżdżamy od strony Dąbek i Koszalina, to nie skręcamy w prawo na pierwszym zakręcie pod kątem prostym, lecz jedziemy prosto: ulicami Mickiewicza, Długą i potem kawałek Lotników Morskich. W ten sposób dojedziemy do mostu, a potem jadąc prosto ul. Sportową dojedziemy do al. Jana Pawła II (nią można dojechać do Darłówka Wschodniego) i ul. ojca Tynieckiego, ale już za centrum Darłowa (droga wojewódzka 203 do Ustki).

Jeśli do Darłowa wjeżdżamy od strony Ustki to jeszcze przed cmentarzem skręcamy w prawo, w al. Jana Pawła II, która prowadzi do Darłówka Wschodniego. Na pierwszym rondzie w lewo, w ul. Sportową i jadąc nią prosto dojedziemy do nowego mostu, a za nim do ul. Lotników Morskich. Nią można dojechać albo do Darłówka Zachodniego, albo do drogi krajowej nr 37 w stronę Karwic (ul. Żeromskiego) lub też do Dąbek i Koszalina (trzeba przejechać przez tory i ul. Długą oraz Mickiewicza do drogi wojewódzkiej nr 203).

Mapa
Poniżej nasza mapa opracowana na bazie map UMP. Pomarańczową linią zaznaczamy na nim jak ominąć centrum Darłowa jadąc przez nowy most.
Mapa - nowy most w Darłowie

Komentarze - forumNajnowsze wiadomości

Zobacz też

Copyright (c) Piotr Surowiecki | O nas i kontakt | Regulamin i polityka prywatności | odsłon od XI 2009: 22087655